Маріупольці стануть менше платити за тепло

Допоможе їм у цьому прилад обліку тепла. Зараз тепломір встановлюють в тих будинках Маріуполя, де його раніше не було. Це дозволить жителям платити тільки за спожите тепло, що напряму знизить їх витрати під час опалювального сезону. Якість виконаних робіт перевірив міський голова Вадим Бойченко.

Мер спустився в підвал будинку №5 по вулиці Цибулько, де вже встановлено новий тепломір. Варто нагадати, що законодавство України зобов’язує встановити на кожен будинок тепломір. У зв’язку з чим було розроблено Програму зі встановлення приладів обліку теплової енергії за рахунок коштів обласного та міського бюджету. В цьому році в Маріуполі заплановано встановити 490 тепломірів на суму понад 65 млн грн.

На думку міського голови, це дозволить знизити соціальну напругу серед маріупольців та заощадити їх гроші. Згідно з прийнятими нововведеннями, жителі, у яких раніше не було тепломіра, вже зможуть не платити за усередненим тарифом, а часи, коли теплові втрати розподілялися по всім будинкам – залишаться в минулому.

«Перед «Маріупольтепломережею» стоїть завдання — вчитися працювати зі своїми втратами та не перекладати їх на плечі містян. Ключовий меседж програми полягає в тому, що жителі будуть платити виключно за спожите тепло і ні копійкою більше», — підкреслив Вадим Бойченко.

Програму планують реалізувати до початку опалювального сезону. Таким чином, маріупольці будуть бачити в квитанціях своє реальне споживання теплової енергії, але найголовніше, у них з’явиться розуміння, скільки та за що вони платять.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *