Успішний голова ОСББ

«У 2014 році, очоливши ОСББ в Приморському районі, я не могла уявити наскільки зміниться моє життя. Складно знайти роботу, настільки багатогранну і цікаву, таку, що охоплює буквально усі сфери діяльності і життя міста», — поділилася голова ОСББ «Зелінського 96» Вікторія Скляр. Голові за короткий період часу довелося освоїти законодавчу базу, ознайомиться з державними стандартами і вимогами по ремонтним роботам, навчиться знаходити підхід до різних людей від депутатів до звичайних жителів.

У 2016 року на базі житлового будинку по вулиці Зелінського, 96 було створено ОСББ, а з лютого 2017 року будо прийнято рішення про списання багатоквартирного будинку з балансу житлово-комунального підприємства. На сьогодні будинок є учасником і переможцем багатьох міських програм. Завдяки реалізації цих програм в липні 2017р. повинні початися роботи по заміні інженерних систем опалювання і заміни пластикових вікон. Вже завершена частина робіт за програмою «Затишний двір». Мешканці активно беруть участь в житті будинку роблячи ремонтні роботи своїми силами.

Оскільки, місто активно бере участь в муніципальній енергетичній реформі і в найближчому майбутньому буде відкритий ресурсний центр підтримки ОСББ з питань чистої енергії, у голови ОСББ великі плани на майбутнє по утепленню будинку, заміні і модернізації електричних мереж.

«Головне, — як сказала Вікторія Скляр, — що жителі відчули свою відповідальність за власне житло і розуміють, що вкладені ними кошти забезпечують їх безпеку. Як ми про себе потурбуємося — так і житимемо! Ми об’єдналися, щоб працювати, а тому досягнемо значних результатів».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *